fbpx
pristatome

Dažniausiai užduodamus klausimus

O jeigu turite papildomų klausimų – susisiekite, atsakysime į Jums rūpimus klausimus!

Kokias paslaugas
jūs teikiate?

Renginiuose dažniausiai rūpinamės nuo A iki Z. T.y. nuo idėjos iki galutinės sąskaitos po renginio. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento galimybes ir darome viską, kad turimas biudžetas atneštų maksimalų rezultatą. Apačioje pateikiame detalesni mūsų teikiamų paslaugų sąrašą, tad kviečiame pasižiūrėti! 

Kiek laiko užtrunka suorganizuoti renginį?

Norint užtikrinti aukštą renginio kokybę siekiame sklandaus pasiruošimo, tad visada siūlome pradėti kaip įmanoma anksčiau. Rekomenduojame pradėti bent 3 mėn. iki projekto dienos, tačiau pasitaikius nestandartinėms aplinkybėmis galime į jūsų užklausas reaguoti žaibiškai. Yra tekę suorganizuoti renginį ir per pusę darbo dienos, tad spėti su turimais deadline visada įmanoma!

Kiek kainuoja
renginys?

Tai gana dažnai užduodamas klausimas, kuriam atsakyti visada reikia tikslesnių Jūsų poreikių. Tačiau galime pateikti pavyzdį, kad įmonės renginyje vidutiniška kaina vienam žmogui prasideda nuo 150 EUR + PVM. 

Ar veiklą vykdote visoje Lietuvoje?

Jūsų renginiais pilnavertiškai rūpinsimės visoje Lietuvoje. Na, o jei turėsite ambicijų žengti už jos ribų, puiku, mielai apie tai išgirstume daugiau.

Kas yra IEEE?

Tai naujas renginių formatas, kurio pavadinimas "Immersive explorative experience events" (liet. įtraukiantys patiriamieji dalyvaujamieji renginiai). Ruošiame informacija apie juos ir jau greit pasidalinsime naujienomis!

Kaip gauti
pasiūlymą renginiui?

Viskas ką reikia padaryti, tai susisiekti
su mumis žemiau nurodytais kontaktais
+37065347618 ar info@stormstudio.lt!

lt_LT